amp templates

Zespół

NASZ NIESAMOWITY ZESPÓŁ

Specjalista stomatologii zachowawczej. Właścicielka gabinetu Kabaty Dental. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1991 roku. Doświadczenie w zawodzie dentysty zdobywała w dużych klinikach medycznych w Warszawie: Dental Club i Enel-Med. Od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską na Kabatach. Lekarz z powołaniem wykonujący swój zawód. Zawsze z uwagą i cierpliwością słucha pacjentów. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Jej troska, czas poświęcony pacjentowi, cierpliwość są równie istotne jak procedury leczenia na najwyższym poziomie.

Małgorzata Chlebicka

Lekarz dentysta

Dr nauk medycznych, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Naukę na Oddziale Stomatologicznym ukończył w 1991 r. Po studiach podjął pracę na uczelni w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, a następnie Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Od początku swojej kariery zawodowej nieustannie dokształca się i prowadzi pracę dydaktyczną – kształcenie studentów stomatologii. W 1995 r. specjalizacja I° z chirurgii stomatologicznej W 2000 r. specjalizacja II° z chirurgii szczękowo-twarzowej W 2001 r. tytuł doktora nauk medycznych W 2005 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim. Ukończył także liczne kursy w zakresie chirurgii, implantologii, periodontologii oraz brał udział w wielu kongresach naukowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zainteresowania zawodowe obejmują implantologię, drobne zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej, jak również rozległe zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, w tym chirurgia ortognatyczna, traumatologia i onkologia.

Paweł Chomicki

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2006. Ukończyła staż podyplomowy w Wojskowej Przychodni Lekarskiej w Warszawie. W trakcie studiów brała czynny udział w pracach Koła Naukowego przy Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej w Warszawie. Biorąc udział w licznych kongresach, kursach i szkoleniach stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne w kierunku stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz protetyki stomatologicznej. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną uprawiając sporty wodne i narciarstwo.

Karolina Mołas

Lekarz dentysta

Jest Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ortodoncja to jej pasja i zamiłowanie. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym. Kwalifikacje zdobyte w kraju i zagranicą w renomowanych lecznicach stale poszerza na praktycznych szkoleniach . Zajmuje sie ortodoncją dzieci i dorosłych . „To uśmiech daje nam pewność siebie , wiem jak bardzo jest ważny dla moich pacjentów”=mówi . W swojej pracy stosuje nowatorskie rozwiazania ortodontyczne , które przynoszą spektakularne efekty.

Wioleta Romanik

Lekarz Dentysta Ortodonta

Adres

Mini Dental
ul. Wąwozowa 2 lok.2B
02-796 Warszawa


Dane kontaktowe

Email: kabatydental@gmail.com
Telefon: +48 224 050 999

Godziny otwarcia 

Pon. - Pt.
09:00 - 20:00